قوانین و مقررات


رضایتمندی مشتریان همواره در صدر خواسته های سایت فروشگاه اینترنتی گروه دیجیتالی و الکترونیکی کاسپین بوده و برای آن تلاش می کند تا در هر شرایطی بتوانیم بهترین خدمت و بهترین راه ارسال کالا را برای خریدار محترم فراهم آورده و در شرایطی مطلوب ، مورد انتظار و تایید مشتری محترم سفارش مورد نظر ارسال گردد . اما امکان دارد مشتری محترم به هر دلیلی بخواهد کالای مورد نظر خود را مرجوع کند که شامل قوانین سایت که از قبل و در مرحله ثبت نام توسط خریدار محترم تایید شده می گردد :

قوانین ارسال کالا :

 کالای خریداری شده بسته به نوع محصول ، تعداد آن ، روش ارسال و نوع گارانتی از 24 تا 72 ساعت کاری زمان می برد تا ارسال گردد پیشاپیش از صبر شما سپاسگزاریم .

قوانین گارانتی کالا :
در لحظه تحویل کالا خریدار محترم موظف است که کالا را در حضور شخص تحویل دهنده باز کرده و از لحاظ ظاهری و فیزیکی بررسی نماید ، تحویل گرفتن کالا بمنزله تایید سلامت ظاهری و فیزیکی آن کالا بوده و پس از باز شدن کالا ، کالای مورد نظر از گارانتی 7 روزه سایت خارج شده و شامل گارانتی شرکت گارانتی کننده میشود .
نکته : اگر کالایی هیچ گونه گارانتی نداشت و فقط شامل 7 روز گارانتی تعویض سایت می شد قبل از باز شدن و از پلمپ خارج کردن کالا خریدار محترم می تواند اقدام به استفاده از این نوع گارانتی کند .

شرایط استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت کالا :
استفاده از این خدمت منوط به هماهنگی با بخش خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش سایت می باشد .
نکته : بدیهی است که کالای دریافتی توسط مشتری محترم از طرف مامور تحویل دهنده سایت به عنوان کالای سالم تلقی شده وشامل شرایط استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت کالا نمی شود .
مشتری محترم میتواند ظرف مدت 7 روز کاری اقدام به مرجوع کردن یا تعویض کالای خود مشروط به موارد زیر نماید :
1. کالای خریده شده باز نشده و از پلمپ خارج نشده باشد .
2. هزینه باز پس فرستادن کالا به عهده مشتری می باشد .
تبصره : اگر کالای ارسال شده از لحاظ جنس ، رنگ ، برند کالا ، مشخصات فنی ، گارانتی محصول و مشخصات فیزیکی با کالای سفارش گذاشته شده مطابقت نداشت مشتری محترم قبل از باز کردن و از پلمپ خارج کردن کالا می تواند ظرف مدت 24 ساعت اقدام به مرجوع کردن یا تعویض کردن آن کالا کرده و کلیه هزینه حمل و نقل کالا بر عهده سایت می باشد .
3. با توجه به انتخاب زمان ارسال توسط خریدار محترم ، زمان 7 روز تست کالا از لحظه پذیرش کالا از تحویل دهنده شروع شده و به مدت 7 روز کاری اعتبار دارد .
4. در صورتی که کالا دارای مشکل فنی باشد و دارای گارانتی شرکتی نباشد با هماهنگی با بخش گارانتی و خدمات پس از فروش سایت و پس از احراز این مشکل و خرابی توسط تیم فنی سایت خریدار محترم میتواند اقدام به مرجوع کردن و یا تعویض کالا نماید .
نکته : در صورت عدم تایید تیم فنی سایت کالا به خریدار باز پس فرستاده خواهد شد .
5. درصورت نبود کالای مشابه برای تعویض کالای مورد نظر ، با رضایت خریدار محترم با کالایی با قیمت بالا تر یا پایین تر تعویض شده و مابه تفاوت قیمت از طرف سایت دریافت یا به حساب خریدار محترم واریز می گردد .
6. در صورت نبود کالای مورد نظر و درخواست خریدار محترم مبنی بر مرجوع کردن کالا کلیه مبلغ پرداخت شده توسط سایت به حساب خریدار محترم طبق قوانین و ضوابط سایت عودت داده می شود .
7. خریدار محترم موظف است قبل از اقدام به مرجوع کردن کالا ، طی مدت 24 ساعت بعد از تحویل اقدام به اطلاع رسانی به بخش گارانتی سایت کرده و از تمامی زوایا و وجه های کالا عکس برداری کرده و برای واحد مورد نظر ارسال کند بعد از تایید بخش مذکور اقدام به مرجوع کردن کالا نماید .
8. هرگونه برچسب زدن ، مخدوش کردن و پاره کردن جعبه کالا ضمانت 7 روزه بازگشت کالا را از بین خواهد برد 
(در صورت لزوم به توضیحات بابت کالای مرجوعی یا تعویضی مراتب را به مسئول و بخش مرتبط از طریق راه های ارتباطی مانند پیام رسان های اجتماعی ، ایمیل و یا از طریق کاغذی جداگانه که به جعبه کالا چسبانده شده نباشد اطلاع رسانی کنید .)
9. ارسال کالا توسط خریدار محترم به بخش گارانتی سایت توسط روشهای پست و تیپاکس ملزم به پر کردن و به همراه داشتن درخواست بیمه توسط ارسال کننده می باشد همچنین در صورت درخواست عودت وجه ارسالی توسط سایت به خریدار محترم حتما فیش پرداختی توسط کالا ارسال گردد .
10. پس از دریافت و پذیرش کالا توسط گروه دیجیتالی و الکترونیکی کاسپین بسته به نوع کالا و درخواست مشتری محترم ، تست و اعلام نظر توسط کارشناسان خدمات پس از فروش و گارانتی این مجموعه به مدت 7 روز کاری زمان خواهد برد.
11. از زمانی که کارشناسان خدمات پس از فروش و گارانتی سایت کالا را تحویل گرفتند و بعد از کارشناسی بعمل آمده ، کالا شامل 7 روز مهلت تست گردیده ، به صلاح دید کارشناس مربوطه اگر نیاز به استرداد وجه باشد ، سایت حداکثر تا 72 ساعت کاری اقدام به واریز وجه به حساب خریدار محترم می نماید .
نکته : خواشمند است قبل از تعمیر ، تعویض یا مرجوع کردن کالا کلیه موارد ، موازین و قوانین سایت مطالعه گردد .
(ثبت نام شما کاربر و خریدار گرامی درسایت به منزله پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین این سایت می باشد .)

انواع گارانتی :
1. کالاهایی که گارانتی شرکتی دارند :
اینگونه کالاها بعد از بازگشایی و از پلمپ خارج شدن توسط خریدار محترم اگر خرابی ، مشکل فنی و شکستگی داشتند به عهده خریدار محترم بوده و با شرکت ارائه دهنده گارانتی باید پیگیری گردد .
2. کالاهایی که گارانتی سایت را دارند :
اینگونه کالاها شامل قوانین ضمانت 7 روزه بازگشت کالا میگردند و برای تعویض یا مرجوع کردن آن باید از طریق بخش خدمات پس از فروش و گارانتی سایت پیگیری گردد .
3. کالاهایی که گارانتی ندارند :
اینگونه کالاها بعد از بازگشایی  و از پلمپ خارج شدن و احراز خرابی شامل هیچ گونه گارانتی نمیگردند .

انواع خرابی ها :
هرگونه قطعی سیم ، سوختگی ، رنگ پریدگی ، شکستگی ، شکستگی سوکت ، ضربه خوردگی و نوسان برق که منجر به خرابی کالا شود بعد از تحویل کامل کالا از مامور تحویل دهنده شامل ضمانت و گارانتی نمی گردد .
نکته : کالاهایی که گارانتی شرکتی دارند بسته به شرایط ضمانت نامه و گارانتی آن محصول توسط شرکت گارانتی کننده ،خریداران محترم می توانند پیگیر گارانتی آن کالا شوند .

حمایت و صیانت از مشخصات شخصی و فردی مشتری ها :
حریم شخصی افراد :
هیچ یک از اطلاعات وارد شده حساس در این وب سایت (از جمله ایمیل‌ها، شماره تلفن و موبایل‌ها و سایر موارد) منتشر نخواهد شد و به صورت کامل نزد ما محفوظ خواهد ماند. برخی از اطلاعات پایه‌ای شما مانند آدرس IP توسط سرویس‌های آمارگیری ازجمله Google Webmasters  و Google Analytics جمع آوری خواهند شد که فقط و فقط برای افزایش رضایت کاربران از این وب سایت استفاده قرار خواهند گرفت. اطلاعات غیرحساس مانند نام، نام خانوادگی ممکن است در قسمت‌های مختلف سایت از جمله قسمت نظرات به صورت عمومی نشان داده شوند.

مالکیت حقوقی :
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت و محتوای آن از جمله حقوق کپی رایت نزد ما محفوظ است. هیچ یک از محتوای ما کپی برداری از منابع داخلی و فارسی نبوده و اکثر محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید شده اند و یا از وبسایت های خارجی ترجمه شده و با ذکر منبع در سایت درج شده اند. به دلیل آن که محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید می‌شوند، کپی برداری از آن با ذکر آدرس وب سایت گروه دیجیتالی و الکترونیکی کاسپین و همچنین کسب اجازه از مدیر وب سایت از طریق فرم تماس با ما بلا مانع است. همچنین استفاده غیر شخصی از محتوای وب سایت نیز درصورت عدم داشتن اجازه کافی، ممنوع است. در غیر این صورت ما این اجازه را به خود می‌دهیم تا از فرد و وب سایت کپی کننده شکایت کرده و یا وب سایت خاطی را از لیست نتایج موتورهای جستجوگر معروف از جمله گوگل و بینگ حذف نمائیم.